O Akademii TUV RheinlandO Akademii TUV Rheinland

Nasza Akademia

Witamy w Akademii TÜV Rheinland

W czasach digitalizacji i szybkiego rozwoju technologii, szczególnie istotny jest rozwój kompetencji osobistych i utrzymanie wiedzy na właściwym poziomie. Właściwym partnerem jest na pewno Akademia TÜV Rheinland, która posiada oddziały na całym świecie i jest międzynarodową instytucją zapewniającą wiedzę techniczną i zawodową we wszystkich ważnych obszarach branżowych. Przekazujemy i weryfikujemy specjalistyczną wiedzę we właściwy sposób. Nasze innowacyjne rozwiązania szkoleniowe obejmują zarówno standardowe programy szkoleniowe, jak i zindywidualizowane koncepcje rozwoju personelu. Niezależna i bezstronna jednostka PersCert TÜV weryfikuje w sposób bezstronny i obiektywny ocenia nabyte umiejętności. W ten sposób wzmacniamy kompetencje techniczne uczestników na całym świecie.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Nasze portfolio

  • Szkolenie w sali lekcyjnej, e-learning, wirtualna rzeczywistość czy szkolenie wewnętrzne? Określamy właściwą strategię i dostosowujemy treści do potrzeb w zakresie kompetencji technicznych.
  • Dzięki naszym rozwiązaniom biznesowym pomagamy budować i konsolidować kompetencje w zakresie wszystkich zagadnień technicznych, które przyczyniają się do poprawy doskonałości operacyjnej.
  • Opracowujemy międzysektorowe standardowe rozwiązania w zakresie kształcenia cyfrowego do natychmiastowego wykorzystania lub zindywidualizowane rozwiązania w zakresie kształcenia cyfrowego dotyczące konkretnych tematów.
  • Wspieramy rządy, firmy i instytucje szkoleniowe w kształceniu personelu technicznego zgodnie z systemem kształcenia dualnego na potrzeby konkretnego rynku pracy.
  • Kompetencje można zweryfikować – dzięki certyfikacji personelu. Zobacz, jak certyfikacja personelu może przyczynić się do sukcesu Twojej firmy i jednostki.