O Akademii TÜV Rheinland

Nasza Akademia

Witamy w Akademii TÜV Rheinland

W czasach digitalizacji i szybkiego rozwoju technologii, szczególnie istotny jest rozwój kompetencji osobistych i utrzymanie wiedzy na właściwym poziomie. Właściwym partnerem jest na pewno Akademia TÜV Rheinland, która posiada oddziały na całym świecie i jest międzynarodową instytucją zapewniającą wiedzę techniczną i zawodową we wszystkich ważnych obszarach branżowych. Przekazujemy i weryfikujemy specjalistyczną wiedzę we właściwy sposób. Nasze innowacyjne rozwiązania szkoleniowe obejmują zarówno standardowe programy szkoleniowe, jak i zindywidualizowane koncepcje rozwoju personelu. Niezależna i bezstronna jednostka PersCert TÜV weryfikuje w sposób bezstronny i obiektywny ocenia nabyte umiejętności. W ten sposób wzmacniamy kompetencje techniczne uczestników na całym świecie.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Dowiedź się o nas więcej

Nasze portfolio

 • Szkolenia zawodowe organizowane przez TÜV Rheinland
  Szkolenie w sali lekcyjnej, e-learning, wirtualna rzeczywistość czy szkolenie wewnętrzne? Określamy właściwą strategię i dostosowujemy treści do potrzeb w zakresie kompetencji technicznych.
 • Rozwiazania biznesowe TÜV Rheinland
  Dzięki naszym rozwiązaniom biznesowym pomagamy budować i konsolidować kompetencje w zakresie wszystkich zagadnień technicznych, które przyczyniają się do poprawy doskonałości operacyjnej.
 • Cyfrowe rozwiazania edukacyjne TÜV Rheinland
  Opracowujemy międzysektorowe standardowe rozwiązania w zakresie kształcenia cyfrowego do natychmiastowego wykorzystania lub zindywidualizowane rozwiązania w zakresie kształcenia cyfrowego dotyczące konkretnych tematów.
 • Edukacja i szkolenia techniczne i zawodowe TÜV Rheinland
  Wspieramy rządy, firmy i instytucje szkoleniowe w kształceniu personelu technicznego zgodnie z systemem kształcenia dualnego na potrzeby konkretnego rynku pracy.
 • Certyfikacja personelu TÜV Rheinland
  Kompetencje można zweryfikować – dzięki certyfikacji personelu. Zobacz, jak certyfikacja personelu może przyczynić się do sukcesu Twojej firmy i jednostki.