Referencje dotyczace certyfikacji personelu TÜV Rheinland

Referencje certyfikacji personelu

Dlaczego PersCert TÜV jest właściwym partnerem w zakresie certyfikacji personelu?

Ze względu na bezstronność w potwierdzaniu kompetencji certyfikaty PersCert TÜV cieszą się doskonałą opinią na całym świecie. Dla firm oraz stowarzyszeń i instytucji edukacyjnych są potwierdzeniem kompetencji, podnadto budują zaufanie i otwierają na nowe możliwości.

Każdego roku ponad 30 000 osób na całym świecie otrzymuje od PersCert swój indywidualny certyfikat, osiągając tym samym kolejny etap na ścieżce rozwoju zawodowego. Dowiedz się więcej, jak zrealizować swoje dziecięce marzenia.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Referencje dotyczące certyfikacji personelu

Certyfikacja personelu jest strategicznym instrumentem trwałego sukcesu w zarządzaniu. Zobacz nasze referencje i dowiedz się, jak nasze rozwiązania w zakresie certyfikacji osób przyniosły naszym klientom przewagę konkurencyjną.

PCT Performance Chemicals sprzedaje innowacyjny produkt, który stawia wysokie wymagania w stosunku do osób odpowiedzialnych za aplikację wylewek specjalistycznych oraz personelu dozorowego specjalistycznych konstrukcji budowlanych. Dla tej firmy chemicznej certyfikacja personelu jest ważnym instrumentem w rekrutacji utalentowanych młodych ludzi.

Universidad Internacional de La Rioja (UNIR) przywiązuje dużą wagę do szkoleń zakończonych certyfikacją personelu PersCert TÜV. Te uznawane na całym świecie certyfikaty zapewniają uczestnikom szkoleń przewagę konkurencyjną.

Poprzez certyfikację personelu spółka Jungheinrich AG zapewnia jednolite standardy jakości dla swoich trenerów na całym świecie, co z kolei gwarantuje wysokie standardy szkoleń dla pracowników.

Referencje dotyczace certyfikacji personelu TÜV RheinlandReferencje dotyczace certyfikacji personelu TÜV Rheinland

„Już jako dziecko marzyłam, aby zostać operatorem żurawia. Godzinami bawiłem się zabawkowym dźwigiem, przenosząc przedmioty z punktu A do punktu B. Z biegiem lat udało mi się urzeczywistnić moje marzenie i obecnie wykonuję ten właśnie zawód. Pomocne okazały się uznawane na całym świecie certyfikaty TÜV Rheinland PersCert.”


John M., operator dźwigu

Nie przestawaj marzyć – przenieś swoją karierę na wyższy poziom!

Nasze rozwiązania w zakresie certyfikacji personelu są tworzone przez ludzi dla ludzi. Poznaj historię John M., aby dowiedzieć się, jak TÜV Rheinland pomogło mu spełnić jego marzenie.