Szkolenia e-mobility w TÜV RheinlandSzkolenia e-mobility w TÜV Rheinland

Szkolenia e-mobility

E-mobility

W branży automotive obserwuje się intensywny rozwój gałęzi e-mobility. Elektromobilność jako całokształt zagadnień związanych ze stosowaniem w pojazdach napędów elektrycznych nie jest nowym kierunkiem na rynku światowym, jednak w Polsce duża dynamika wzrostu zainteresowania pojazdami elektrycznymi (ang. electric vehicles, w skrócie EV) czy hybrydowymi przypada na ostatnie lata. Zarówno aspekty ekonomiczne, jak i środowiskowe powodują, że poszukiwanie możliwości ładowania pojazdów tzw. „zieloną energią” cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Użytkowanie pojazdów hybrydowych czy tzw. elektryków skutkuje zwiększoną potrzebą szkoleń dla osób odpowiedzialnych za ich bezpieczne użytkowanie czy serwisowanie. Tu odpowiedzią stają się coraz popularniejsze szkolenia e-moblility, skierowane do różnych grup specjalistów, pełniących odmienne role i odpowiedzialności, w trosce o bezpieczeństwo zarówno na etapie produkcyjnym, jak i użytkowania. Kursy e-mobility gwarantują zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej.

Do kogo skierowane są szkolenia e-mobility?

Szkolenia e-mobility adresowane są do specjalistów związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem pojazdów elektrycznych, od etapu prac badawczo-rozwojowych, ich projektowania, testów, produkcji, dystrybucji w sieci sprzedaży do użytkowania, serwisowania oraz naprawiania.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Oferujemy następujące szkolenia e-mobility?

  • Specjalista bezpieczeństwa pojazdów elektrycznych - Poziom 1

Udział w szkoleniach e-mobility pozwala na:

  • Zdobycie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pojazdów elektrycznych
  • Zapoznanie się z technologią pojazdów elektrycznych, w tym klasyfikacją pojazdów, akumulatorów wysokiego napięcia oraz silnika elektrycznego
  • Zaznajomienie się z aktualnymi nowinkami w bezpiecznym użytkowaniu czy serwisowaniu pojazdów elektrycznych

Terminarze i cenniki szkoleń

PDF
Terminarz systemów zarządzania II półrocze 2023
PDF
Terminarz szkoleń technicznych II półrocze 2023
PDF
Terminarz szkoleń z badań nieniszczących 2023
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.