Referencje dotyczace szkolen zawodowych prowadzonych przez Akademie TÜV Rheinland

Referencje szkoleń

Dlaczego Akademia TÜV Rheinland jest właściwym partnerem w zakresie profesjonalnych szkoleń?

Akademia TÜV Rheinland jest wiodącym partnerem w zakresie rozwoju kompetencji technicznych. W oddziałach na całym świecie przekazujemy dobrze ugruntowaną i zorientowaną na przyszłość wiedzę, wynikającą z rzeczywistych doświadczeń. Z naszych innowacyjnych rozwiązań w zakresie kształcenia ustawicznego – od indywidualnych szkoleń po dostosowane do potrzeb koncepcje rozwoju personelu – korzysta każdego roku nawet 300 000 uczestników, w tym organizacje i osoby prywatne.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Referencje szkoleń

Firmy uczestniczą w dostosowanych do ich potrzeb szkoleniach. Szkolenia zamknięte mogą być realizowane w siedzibie firmy lub w jednym ze 150 oddziałów TÜV Rheinland w 26 krajach. Oto kilka przykładów realizacji:

SKF S.A., zajmująca się projektowaniem, konstruowaniem i wytwarzaniem łożysk, zdecydowała się na zlecenie szkoleń NDT ekspertom TÜV Rheinland Polska. Celem szkoleń było podniesienie kwalifikacji zespołu.

Fortaco JL Spółka z o.o. zajmująca się produkcją komponentów spawanych, obrabianych i lakierowanych podjęła współpracę z TÜV Rheinland Polska w celu sprawnego zbudowania zespołu inspektorów NDT.

Empresas Carozzi SA jest wiodącym chilijskim producentem żywności. TÜV Rheinland Academy przeprowadziła szkolenie dla lokalnego zespołu zarządzającego w zakresie wdrożenia najnowszej globalnej normy bezpieczeństwa żywności BRC Global Standard for Food Safety.

Primark to międzynarodowa sieć sklepów z odzieżą i akcesoriami oraz artykułami gospodarstwa domowego. We współpracy z TÜV Rheinland Primark wdraża audyty kultury bezpieczeństwa w całej swojej globalnej grupie zgodnie ze strategią "Safe Today. Safe Tomorrow.".

Niemiecka agencja rozwoju, Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), zajmuje się rozwojem infrastruktury w Tunezji. Wspólnie z TÜV Rheinland Academy, partnerem odpowiedzialnym za kwestie kompetencji, zorganizowali szkolenie poświęcone lokalnej instalacji fotowoltaicznej.

Aby usprawnić procesy, CEMEX, jeden z największych producentów materiałów budowlanych na świecie, dokonał migracji swojego standardowego środowiska oprogramowania do Office 365. Firma TÜV Rheinland wdrożyła szkolenie dla użytkowników i zapewniła wsparcie dla 440 000 pracowników w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie.

Wiele uniwersytetów w Rumunii zaplanowało wprowadzenie studiów magisterskich powiązanych z rynkiem pracy dla wykonawców działających zgodnie z normami branżowymi. Eksperci TÜV Rheinland Academy i PersCert TÜV opracowali wytyczne, w tym ujednolicenie technicznych programów kształcenia ustawicznego w zakresie krajowych rozporządzeń prawnych.

Co oznacza jakość i jak działa system zarządzania jakością? W fabryce VW w Szanghaju na przeszkolenie w tym zakresie czeka duża liczba pracowników. Dowiedz się, w jaki sposób firma TÜV Rheinland z powodzeniem zrealizowała ten cel, wykorzystując przy tym szkolenia online i szkolenia zamknięte.

Krajowa Służba ds. Kształcenia (Servicio Nacional de Aprendizaje - SENA) w Kolumbii chce zwiększyć wskaźniki zatrudnienia i konkurencyjność kraju. Dla zoptymalizowania efektów wykładowcy najpierw sami przeszli zaawansowane szkolenie. Dowiedz się, w jaki sposób TÜV Rheinland Academy zapewniła wysoką jakość trenerów.

Enchanted Kingdom Inc. jest pierwszym i jedynym parkiem rozrywki na Filipinach. Dzięki wewnętrznym szkoleniom w TÜV Rheinland park rozrywki mógł usunąć wszelkie rozbieżności kompetencyjne w odniesieniu do kwestii ochrony danych.

Krajowa Służba ds. Kształcenia (Servicio Nacional de Aprendizaje – SENA) w Kolumbii chce zwiększyć wskaźniki zatrudnienia i konkurencyjność kraju. Dla zoptymalizowania efektów w pierwszej kolejności na szkolenia zaproszono samych wykładowców. Dowiedz się, w jaki sposób TÜV Rheinland wyszkoliła trenerów.

Empresas Carozzi SA jest wiodącym chilijskim producentem żywności. TÜV Rheinland Academy przeprowadziła szkolenie dla lokalnego zespołu zarządzającego w zakresie wdrożenia najnowszej globalnej normy bezpieczeństwa żywności BRC Global Standard for Food Safety.

Nie przestawaj marzyć – przenieś swoją karierę na wyższy poziom!

Nasze profesjonalne rozwiązania szkoleniowe są tworzone przez ludzi dla ludzi. Poznaj historię Sophii N., aby dowiedzieć się, jak TÜV Rheinland pomógł jej spełnić marzenie.

Referencje dotyczace szkolen zawodowych prowadzonych przez Akademie TÜV RheinlandReferencje dotyczace szkolen zawodowych prowadzonych przez Akademie TÜV Rheinland

„Pierwsze roboty z klocków Lego budowałam już w wieku 6 lat. Później zorientowałam się, że bardziej interesują mnie komputery. Swoją wiedzę poszerzałam podczas szkoleń TÜV Rheinland, również w formule online. Dzięki tej inwestycji mogę realizować się jako dyrektor ds. technicznych w mojej własnej firmie. TÜV Rheinland to wiarygodny partner, za sprawą którego zatrudniam wykwalifikowanych pracowników.”

Sophia S., właściciel firmy