Certyfikacja personelu TUV RheinlandCertyfikacja personelu TUV Rheinland

Certyfikacja personelu

Co to jest certyfikacja personelu?

Certyfikacja personelu to certyfikat zgodności wydawany przez niezależną, kompetentną jednostkę w celu potwierdzenia umiejętności osób o określonym profilu kwalifikacji.

Jako doświadczona, niezależna i uznana jednostka zajmująca się certyfikacją personelu, PersCert TÜV spełnia uznane na całym świecie standardy testowania umiejętności technicznych i specjalistycznych.

Jednostka certyfikująca PersCert TÜV jest jedną z największych i najbardziej renomowanych jednostek certyfikujących w zakresie certyfikacji osób. Oprócz egzaminów na miejscu, organizujemy również bezpieczne i niezależne egzaminy z domu za pośrednictwem naszego serwisu egzaminacyjnego online.

Certyfikacja osób jest jedną z usług oferowanych przez TÜV Rheinland jako międzynarodowego dostawcy usług TIC (Testing Inspection Certification).

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze
Nie jesteś pewien, czy certyfikacja personelu jest dla Ciebie odpowiednia? Zobacz, kto może skorzystać z certyfikacji personelu.
Certyfikaty personelu są opracowywane zgodnie ze standardami TÜV Rheinland. Współpracujemy z naszymi klientami, aby tworzyć indywidualne rozwiązania.
Oferujemy akredytowane certyfikaty zgodne z normą DIN EN ISO/EC 17024. 
Poznaj nasze metody pracy i kryteria jakości.
Poznaj nasze programy certyfikacji i zaprezentuj swoje certyfikaty PersCert TÜV.
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące certyfikacji personelu przez PersCert TÜV.
Dalsze informacje na temat certyfikatów PersCert TÜV można uzyskać na życzenie tutaj.
Zobacz, jak inne firmy korzystają z certyfikacji PersCert TÜV.