Grupy docelowe PersCertGrupy docelowe PersCert

Kto potrzebuje certyfikacji personelu do dalszego rozwoju?

Nasze grupy docelowe

Wymagania dotyczące umiejętności stale się zmieniją, niemniej jednak mogą zostać potwierdzone przez certyfikację osób. Procesy certyfikacji osób oferują wiarygodne, obiektywne, niezależne i bezstronne zasady i wytyczne dla wszystkich graczy rynkowych. Niezależnie od tego, czy mowa o firmie, organizacji szkoleniowej, uniwersytecie, czy stowarzyszeniu, certyfikacja PersCert TÜV może przyczynić się do sukcesu ich klientów.

Oprócz wsparcia w tworzeniu programów certyfikacji dla kursów, oferujemy również moduły szkoleniowe i towarzyszące im procesy certyfikacji dla obszarów specjalistycznych, takich jak zarządzanie jakością, zdrowie i bezpieczeństwo, zgodność z przepisami, zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo, technika i inne.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Co oferujemy firmom?

Jesteś firmą, która oferuje swoim pracownikom specjalistyczne szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu? Przygotowujemy dla Ciebie odpowiednie kryteria oceny umiejętności, dzięki którym sprawdzić ich przyrost, a każdy pracownik otrzymuje informację zwrotną na temat swojej wiedzy i umiejętności. Z naszego doświadczenia wynika, że uczestnicy, których kompetencje zostały potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą, po odbyciu kolejnych szkoleń, wykazują wyższy poziom zaangażowania. Te cenne certyfikaty pomagają w dalszym rozwoju pracowników, którzy z kolei doceniają je jako wkład w zarządzanie swoimi umiejętnościami osobistymi i zawodowymi. Oferujemy Ci także możliwość zaprezentowania umiejętności Twoich pracowników, dzięki naszej bazie certyfikatów Certipedia. Wzmocni to Twoją pozycję jako atrakcyjnego pracodawcy w czasach niedoboru wykwalifikowanych kadr usług i przemysłu. Twoi pracownicy mogą zdawać egzaminy certyfikacyjne na miejscu lub za pośrednictwem naszego systemu nadzorowania egzaminów online – bezpiecznie, samodzielnie i z domu. Sukces Państwa celów szkoleniowych może zostać niezależnie zweryfikowany certyfikatem PersCert TÜV. Zapewniamy niezobowiązujące doradztwo.

Co oferujemy organizacjom szkoleniowym?

Reprezentujesz organizację szkoleniową działającą w obszarze szkoleń zawodowych, działającą na rzecz  rozwoju zawodowego osób oferując programy kształcenia umiejętności zawodowych adekwatnych do wymagań branżowych? Ty i Twój klient możecie niezależnie zweryfikować skuteczność programów i celów szkoleniowych, przystępując do certyfikacji PersCert TÜV. Daj swoim klientom szansę na awans, dzięki uznanej certyfikacji. Podstawę procesu certyfikacji stanowi zweryfikowany i zaakceptowany program szkoleniowy. Możesz otrzymać znak jakości, który jest widoczny na portalu Certipedia. Uczestniczy szkoleń oferowanych przez Twoją organizację mogą również zdawać nadzorowane przez nas egzaminy w formule zdalnej – online, bezpiecznie i z domu.

Co oferujemy uczelniom?

Uczelnie znajdują się obecnie pod coraz większą presją, aby uaktualniać swoje programy kształcenia kadr nowczesnych gospodarek i dostosować do realiów przemysłu i usług. Zarówno w przemyśle, jak i w usługach certyfikacja dodatkowych kwalifikacji może być wartością dodaną dla studentów i zwiększyć ich atrakcyjność na rynku pracy. Studenci mają również możliwość zdawania nadzorowanych przez nas egzaminów certyfikacyjnych w formule zdalnej.

Co oferujemy stowarzyszeniom?

Reprezentujesz stowarzyszenie i chciałbyś wesprzeć rozwój kompetencji swojej społeczności członkowskiej? Możęmy Cię wesprzeć w rozwijaniu i walidacji kompetencji osób i pracowników organizacji zrzeszonych w Twoim stowarzyszeniu. PersCert TÜV może zorganizować dla Ciebie procedury certyfikacji zgodne z wymaganiami rynku. Twoi członkowie mogą również zdawać egzaminy certyfikacyjne nadzorowane przez nas w formule zdalnej – bezpiecznie i pewnie z dowolnego miejsca na świecie. Możesz budować swoje członkostwo i ustanawiać standardy jakości poprzez program certyfikacji właściwy dla Twojej branży i obszaru specjalizacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób może to zwiększyć wartość członkostwa w stowarzyszeniu dla Twojej społeczności, skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej porady podczas wstępnej rozmowy.

Co oferujemy władzom?

Koncentrujesz się na zapewnieniu spójnych i zgodnych ze standardami umiejętności w ramach własnej organizacji i społeczności, dla których pracujesz? Czy podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizowanie wiedzy jest podstawą Twoich obowiązków w organie rządowym, samorządowym lub jednostce publicznej? PersCert TÜV jest organizacją o standardach, która w sposób niezależny potwierdza kompetencje zawodowe za pomocą uznawanego na całym świecie certyfikatu personalnego w celu osiągnięcia trwałej poprawy wartości i efektywności zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Dowiedz się więcej o usługach certyfikacji osób, które oferujemy naszym grupom docelowym