In-house Trainings by TÜV Rheinland Academy

Szkolenia zamknięte

Z Tobą – w Twojej lokalizacji!

Potrzebujesz szkolenia zamkniętego, którego program odpowiada specyfice Twojej firmy? A może chcesz przeszkolić kilku pracowników jednocześnie? W obu przypadkach sprawdzą się szkolenia zamknięte. Z przyjemnością dopasujemy program szkolenia do indywidualnych potrzeb i zrealizujemy je w ustalonym terminie w siedzibie Twojej firmy.

Szkolenia zamknięte a szkolenia otwarte

W ramach Akademii TÜV Rheinland realizujemy szkolenia otwarte i szkolenia zamknięte. Szkolenia otwarte odbywają się zgodnie z ustalonym harmonogramem i są dostępne dla wszystkich zainteresowanych, którzy mogą się na nie zapisać, m.in. za pośrednictwem rejestracji online w sklepie internetowym. Szkolenia zamknięte to z kolei szkolenia, które odbywają się zwykle w siedzibie firmy klienta, w dogodnym dla niego terminie, a uczestnikami są jego pracownicy. Program szkoleń zamkniętych dopasowany jest to wymagań zleceniodawcy i odpowiada specyfice jego branży. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem zamkniętym, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Wybór szkolenia zamkniętego pozwala na:

  • Opracowanie indywidualnych rozwiązań szkoleniowych, dokładnie dopasowanych do Twojej firmy
  • Realizację szkolenia w siedzibie Twojej firmy
  • Niższe koszty przy maksymalnym wysiłku dzięki uniknięciu kosztów i czasu podróży
  • Alternatywny sposób realizacji szkolenia w postaci wirtualnej klasy
  • Wybór trenerów z praktycznym doświadczeniem z danej branży
  • Realizację indywidualnego szkolenia w komfortowej grupie do 20 uczestników
Benefits of In-house Training by TÜV RheinlandBenefits of In-house Training by TÜV Rheinland

Tematy szkoleń

Oferowane przez nas szkolenia, zarówno w formule zamkniętej, jak i otwartej, obejmują szeroką gamę zagadnień. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego szkolenia. Ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie – zapraszamy do kontaktu i zapytań pod kątem indywidualnych potrzeb.