Rozwiazania biznesowe TÜV RheinlandRozwiazania biznesowe TÜV Rheinland

Rozwiązania biznesowe

Rozwiązania biznesowe dla Rynku pracy 4.0

W dobie transformacji cyfrowej i dynamicznego rozwoju technologii przedsiębiorstwa i instytucje powinny częściej niż do tej pory weryfikować stan wiedzy swoich pracowników i posiadanych przez nich umiejętności pod kątem radzenia sobie z nadchodzącymi wyzwaniami.

TÜV Rheinland dostarcza rozwiązania w zakresie definiowania i utrzymywania kompetencji we wszystkich obszarach technicznych, które zwiększają jakość świadczonych przez organizację i osoby usług oraz przygotowują do nadchodzących wyzwań. Dzięki ścisłej integracji przekazywanej wiedzy z potrzebami przemysłu, TÜV Rheinland oferuje rozwiązania, które odpowiadają zapotrzebowaniu kluczowych pracowników.

Szkolenia techniczne i zawodowe (TVET) oraz Digital Learning są dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw i firm z sektora publicznego. Zarówno pracownicy, kierownictwo, jak również dostawcy usług edukacyjnych i organy administracji publicznej mogą czerpać korzyści z szerokiej wiedzy trenerów i wieloletniego doświadczenia w realizacji projektów. Eksperci TÜV Rheinland służą pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania do rzeczywistych potrzeb klienta, którego dostarczenie może mieć miejsce w jednej z lokalizacji na całym świecie.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Nasze portfolio

Zaawansowane szkolenia w nowym wymiarze: opracowujemy standardowe rozwiązania międzysektorowe do natychmiastowego wykorzystania lub zindywidualizowane rozwiązania edukacyjne dla konkretnych tematów. Interaktywne, innowacyjne i skuteczne rozwiązania w zakresie nauczania cyfrowego, które można swobodnie skalować na całym świecie.

Cyfrowe rozwiazania edukacyjne TÜV RheinlandCyfrowe rozwiazania edukacyjne TÜV Rheinland
Edukacja i szkolenia techniczne i zawodowe wedlug TÜV RheinlandEdukacja i szkolenia techniczne i zawodowe wedlug TÜV Rheinland

Wspieramy rządy, firmy i instytucje szkoleniowe w kształceniu personelu technicznego zgodnie z systemem kształcenia dualnego na potrzeby konkretnego rynku pracy.

Nasze szkolenia w formule zamkniętej pozwalają realizować w siedzibie klienta program dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje wymagania dotyczące szkoleń zamkniętych.

Szkolenia zamkniete TÜV RheinlandSzkolenia zamkniete TÜV Rheinland