Akredytacja CQI IRCA TÜV RheinlandAkredytacja CQI IRCA TÜV Rheinland

Akredytacje CQI IRCA udzielone przez PersCert TÜV

Profesjonalny audyt międzynarodowy według norm ISO

TÜV Rheinland Akademie GmbH jest akredytowana przez CQI IRCA pod numerem referencyjnym 01185221 do prowadzenia tych kursów dla kierowników audytu. Wytyczne kursów IRCA zapewniają jednolity poziom szkolenia audytorów. CQI IRCA zatwierdza tylko te organizacje, które wykazują się niezbędną wiedzą techniczną i szkoleniową oraz posiadają zdolność do prawidłowej oceny i weryfikacji pracy potencjalnych audytorów i trenerów audytorów. Oferujemy również bezpieczne, niezależne egzaminy online, które można zdawać w domu za pośrednictwem naszego centrum certyfikacji TÜV Rheinland.

Akademia TÜV Rheinland oferuje kursy dla kierowników audytów IRCA zgodnie z normami ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001, ISO 50001 oraz ISO 27001.

Logo CQI IRCALogo CQI IRCA

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Nasze kursy dla kierowników audytu CQI IRCA

PR328 – Zarządzanie jakością

Systemy Zarządzania Jakością (SZJ)

Certyfikowane przez IRCA szkolenie dla audytorów SZJ dostarcza ekspertom zarządzania jakością wiedzy i umiejętności do oceny zgodności i funkcjonowania systemu zarządzania jakością w organizacji zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001. W ten sposób audytorzy przyczyniają się do ciągłego doskonalenia procesów biznesowych.

PR357 – Bezpieczeństwo i higiena pracy: systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (OH&SMS)

Szkolenia dla audytorów systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, certyfikowane przez IRCA, zapewniają ekspertom w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy wiedzę i umiejętności pozwalające ocenić zgodność systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy organizacji z wymaganiami normy ISO 45001.

PR315 – Środowisko: systemy zarządzania środowiskowego (EMS)

Szkolenia dla audytorów EMS z certyfikatem IRCA dostarczają specjalistom w dziedzinie zarządzania środowiskowego wiedzę i umiejętności wymagane do oceny zgodności systemu zarządzania środowiskowego organizacji z normą ISO 14001.

PR366 – Energia: systemy zarządzania energią (EnMS)

Certyfikowane przez IRCA szkolenie dla audytorów EnMS zapewnia umiejętności i wiedzę wymagane do oceny zgodności i wydajności systemu zarządzania energią organizacji w odniesieniu do wymagań normy ISO 50001.

PR373 – Bezpieczeństwo informacji: systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS)

Szkolenia dla audytorów ISMS z certyfikatem IRCA zapewniają ekspertom w dziedzinie bezpieczeństwa informacji wiedzę i umiejętności niezbędne do oceny zgodności systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji z normą ISO/IEC 27001.

Lokalizacje z uznanym przez CQI IRCA London certyfikatem PersCert TÜV współpracujące z partnerami szkoleniowymi IRCA należącymi do TÜV Rheinland Group

Akredytowani partnerzy szkoleniowi TÜV RheinlandAkredytowani partnerzy szkoleniowi TÜV Rheinland

Mogą być Państwo również zainteresowani innymi usługami PersCert