O Akademii TÜV RheinlandO Akademii TÜV Rheinland

O naszej Akademii w TÜV Rheinland Polska

Tak globalnie, jak lokalnie: wspieramy Twoją ścieżką rozwoju i wzmacniamy Twój potencjał

Dynamiczny rozwój technologii w przemyśle i usługach powoduje, że stajemy się coraz bardziej mobilnym społeczeństwem, które wykorzystuje dostępne aplikacje i rozwiązania wirtualne w swoim codziennym życiu. Daje nam to dużą elastyczność w dostępności do usług i produktów, zarówno komercyjnych, jak i i publicznych. Wraz z dynamicznym rozwojem technologii i ich dostępności do użytkowników, rozwija się potrzeba nowej wiedzy, umiejętności, nowych kwalifikacji.  

Oferowane przez TÜV Rheinland usługi uwzględniają różnorodność potrzeb w zakresie kompetencji technicznych na świecie, a szkolenia realizowane są w oparciu o innowacyjne rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby klientów.

Swoją działalność prowadzimy w 150 lokalizacjach w 26 krajach, pomagając pracownikom w rozwoju ich ścieżek zawodowych.

Oferujemy szereg metod ułatwiających proces przyswajania wiedzy. Niezależnie od tego, czy klient decyduje się na klasyczne szkolenie, stworzone w odpowiedzi na swoje indywidualne potrzeby szkolenie zamknięte, czy też szkolenie oferowane jako otwarte dla szerszego grona, zawsze stosujemy elastyczne rozwiązania, które maja wpływ na jego finalną efektywność. 

Uznane na świecie, niezależne i bezstronne potwierdzenie kwalifikacji przez TÜV Rheinland stanowi dowód dla każdego klienta na posiadanie określonych kwalifikacji.

TÜV Rheinland to solidny partner w zakresie doskonalenia kompetencji personelu.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Nie przestawaj marzyć – przenieś swoją karierę na wyższy poziom!

Nasze rozwiązania w zakresie szkoleń i certyfikacji są tworzone przez ludzi dla ludzi. Zapoznaj się z historią Paul Q., aby dowiedzieć się, jak TÜV Rheinland pomogło mu spełnić jego marzenie.

Referencje Akademii TÜV RheinlandReferencje Akademii TÜV Rheinland

 

„Już jako dziecko interesowałem się obwodami elektrycznymi, a ich łącznie było dla mnie ekscytującym doświadczeniem. Podczas studiów z tego zakresu zabrakło mi praktyki, dlatego jako dyplomowany inżynier elektronik zdecydowałem się na dalsze kształcenie w TÜV Rheinland. Dzięki kwalifikacjom zyskałem pewność i sam zdecydowałem się zostać trenerem. Teraz to ja wpływam na kompetencje innych, co sprawia mi niesamowitą przyjemność!",

Paul Q., trener i motywator

Nasze portfolio

 • Szkolenia zawodowe organizowane przez TÜV Rheinland
  Szkolenie w sali lekcyjnej, e-learning, wirtualna rzeczywistość czy szkolenie wewnętrzne? Określamy właściwą strategię i dostosowujemy treści do potrzeb w zakresie kompetencji technicznych.
 • Rozwiazania biznesowe TÜV Rheinland
  Dzięki naszym rozwiązaniom biznesowym pomagamy budować i konsolidować kompetencje w zakresie wszystkich zagadnień technicznych, które przyczyniają się do poprawy doskonałości operacyjnej.
 • Cyfrowe rozwiazania edukacyjne TÜV Rheinland
  Opracowujemy międzysektorowe standardowe rozwiązania w zakresie kształcenia cyfrowego do natychmiastowego wykorzystania lub zindywidualizowane rozwiązania w zakresie kształcenia cyfrowego dotyczące konkretnych tematów.
 • Edukacja i szkolenia techniczne i zawodowe TÜV Rheinland
  Wspieramy rządy, firmy i instytucje szkoleniowe w kształceniu personelu technicznego zgodnie z systemem kształcenia dualnego na potrzeby konkretnego rynku pracy.
 • Certyfikacja personelu TÜV Rheinland
  Kompetencje można zweryfikować – dzięki certyfikacji personelu. Zobacz, jak certyfikacja personelu może przyczynić się do sukcesu Twojej firmy i jednostki.

Referencje

Chcesz wiedzieć, dlaczego to właśnie my jesteśmy właściwym dostawcą rozwiązań szkoleniowych dla Ciebie? Zapoznaj się z naszymi referencjami i przekonaj się sam!