Lokalizacje Akademii TÜV RheinlandLokalizacje Akademii TÜV Rheinland

Nasze lokalizacje Akademii TÜV Rheinland

Kompetencje techniczne dla zapewnienia doskonałości operacyjnej

Akademia TÜV Rheinland jest wiodącym kompanem kompetencyjnym w zakresie wszystkich zagadnień technicznych, dzięki którym firmy i sektor publiczny mogą poprawić swoją doskonałość operacyjną lub które są częścią specyfikacji wymagań, w tym zarządzania jakością, zarządzania środowiskowego, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwa IT i ochrony danych. Nasza oferta obejmuje również tematy przyszłościowe, takie jak inteligentna fabryka i mobilność przyszłości.

Te tematy techniczne i związane z nimi aplikacje, usługi i urządzenia rozwijają się obecnie bardzo szybko, dlatego w budowaniu kompetencji zaczynamy od dynamicznych źródeł, takich jak seminaria, szkolenia i kursy, oraz od wykładowców, którzy śledzą ten dynamiczny rozwój w świecie rzeczywistym – zarówno na otwartym terenie, jak i we własnym zakresie. Dla nas uczeń jest zawsze w centrum uwagi: dlatego nasze szkolenia są odpowiednie dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jest to poziom podstawowy, zaawansowany czy ekspercki: niezawodnie podnosimy personel techniczny i kadrę kierowniczą do wymaganego poziomu i doradzamy menedżerom zasobów ludzkich, mając na względzie celowe koncepcje rozwoju zasobów ludzkich.

Zdobądź aktualną wiedzę z pierwszej ręki na temat innowacji i najlepszych praktyk i przekształć ją w swoją przewagę konkurencyjną.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Mamy siedziby w następujących krajach

Lokalizacje Akademii TÜV RheinlandLokalizacje Akademii TÜV Rheinland