Informacje o PersCert TÜVInformacje o PersCert TÜV

PersCert TÜV jako silny partner

Co oferuje certyfikacja PersCert TÜV?

W globalnym biznesie certyfikacja personelu sprawia, że kompetencje są przejrzyste i porównywalne na poziomie międzynarodowym. Umożliwiają zachowanie spójnych standardów w warunkach szybkiego postępu technicznego, a także zapewniają zrównoważony rozwój umiejętności i porównywalną jakość. Dowiedz się więcej o naszych metodach pracy i kryteriach jakości.

Renoma

TÜV Rheinland, zatrudniający 20 000 pracowników w 65 krajach, jest symbolem jakości, bezpieczeństwa i bezstronności. Uznany na całym świecie dostawca usług badawczych, PersCert TÜV, oferuje swoim klientom ekspertyzy obejmujące różne branże.

Przejrzystość

PersCert TÜV dokumentuje istniejące programy certyfikacji personelu w Certipedia, bazie certyfikatów TÜV Rheinland. Gwarantowana jest maksymalna identyfikowalność i przejrzystość, dzięki wyraźnie opublikowanym treściom egzaminów, identyfikatorom dla każdego programu certyfikacji oraz kodom QR.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze
Korzysci PersCert TÜVKorzysci PersCert TÜV

Międzynarodowy zasięg

Standaryzując nasze programy certyfikacji PersCert TÜV, jesteśmy w stanie przeprowadzać procesy certyfikacji na całym świecie, zapewniając porównywalne kryteria kwalifikacji, wspierając w ten sposób zarówno graczy rynków lokalnych jak i globalnych. Możemy zapewnić firmom znaczące wsparcie w egzekwowaniu jednolitych wymagań w zakresie umiejętności w środowisku międzynarodowym.

Niezależność

Rozdział szkoleń od całościowego procesu certyfikacji zapewnia jego niezależność i bezstronność dla każdego z kandydatów. Przestrzegamy procedur i wymagań właściwych norm, identyfikujemy ryzyka, poddajemy się regularnym audytom zewnętrznym oraz wewnętrznym, dzięki czemu doskonalimy swoje rozwiązania biznesowe oferowane na rynku.

Porównywalność

Udokumentowane procesy zapewniają, że certyfikacja jest przeprowadzana w sposób umożliwiający jednoznaczne porównania. Od tej przejrzystości zależy stała jakość naszych usług PersCert TÜV, co oznacza, że zweryfikowane umiejętności mogą być porównywane poza granicami kraju. Dotyczy to w szczególności certyfikacji przeprowadzanych w ramach normy DIN EN ISO 17024.

Zrównoważony rozwój

Dzięki certyfikatom o ograniczonej ważności i ciągłemu doskonaleniu wpisanemu w nasze procedury certyfikacji PersCert TÜV, certyfikacja personelu przyczynia się do zrównoważonego rozwoju umiejętności. Oferujemy naszym klientom takie możliwości i zawsze służymy im pomocą w ich dalszej karierze zawodowej.

Mogą być Państwo również zainteresowani innymi usługami PersCert