Referencje dotyczace ksztalcenia i szkolenia technicznego i zawodowego wystawiane przez Akademie TÜV RheinlandReferencje dotyczace ksztalcenia i szkolenia technicznego i zawodowego wystawiane przez Akademie TÜV Rheinland

Referencje TVET

Dlaczego Akademia TÜV Rheinland jest właściwym partnerem dla TVET?

TÜV Rheinland jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie rozwoju kompetencji technicznych oraz opracowywania, konsultacji i wdrażania usług TVET na całym świecie. Szkolenia techniczne i zawodowe (TVET) pozwalają uzupełnić teoretyczną, zdobytą w procesie kształcenia, wiedzę, która odpowiada oczekiwaniom rynku i spełnia wymagania przemysłu. Klientom na całym świecie, w tym agencjom rządowym, instytucjom edukacyjnym i przedsiębiorstwom, oferujemy szkolenia najwyższej jakości.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Referencje TVET

Instytucje edukacyjne, organizacje i rządy na całym świecie pokładają zaufanie w naszym szerokim zakresie usług TVET. Zobacz nasze referencje i dowiedz się, w jaki sposób nasze rozwiązania w zakresie kształcenia zawodowego zapewniły naszym klientom przewagę konkurencyjną.

System kształcenia zawodowego w całej Arabii Saudyjskiej przechodzi proces modernizacji, ponieważ rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów technicznych. TÜV Rheinland Academy została wybrana do prowadzenia technicznego instytutu szkoleniowego, którego celem jest szkolenie młodych absolwentów szkół średnich z Arabii Saudyjskiej i przygotowanie ich do pracy w przemyśle naftowym i gazowym.

Podstawowym celem „Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych” jest zachęcenie niemieckich firm do zakładania swoich oddziałów w Kazachstanie. Cel ten ma zostać osiągnięty poprzez opracowanie programów szkoleniowych opartych na modelu niemieckim i mających zastosowanie w logistyce, mechatronice i energii odnawialnej w Kazachstanie. Eksperci z TÜV Rheinland Academy doradzają przy tym projekcie i pomagają w jego realizacji.

Liczba ludności rośnie bardzo dynamicznie, również w Radżastanie, największym stanie federalnym Indii. Młody wiek populacji stanowi wyzwanie w zakresie zapewnienia niezbędnej infrastruktury szkoleniowej. Jaka jest rola TÜV Rheinland?

TÜV Rheinland Academy bierze udział w pilotażowej realizacji koncepcji kształcenia zawodowego w zakresie szkoleń technicznych w Tunezji. Projekt opiera się na bardzo ścisłej współpracy z lokalnymi stowarzyszeniami biznesowymi.

Aby koncepcja czwartej rewolucji przemysłowej (Przemysł 4.0) mogła zostać wykorzystana w praktyce, TÜV Rheinland Academy udzieliła wsparcia szkole zawodowej nr 3 w chińskim mieście Shenzen, modernizując jej program nauczania i odpowiednio szkoląc trenerów.

Maroko ma młodą populację, ale mimo to firmy usilnie poszukują wykwalifikowanych pracowników. Aby promować wzrost gospodarczy i stabilność, a jednocześnie zwalczać bezrobocie i ubóstwo, ważne jest lepsze szkolenie młodych ludzi. TÜV Rheinland Academy opracowuje sektorowe programy szkoleniowe, które otwierają przed absolwentami większe możliwości na rynku pracy.

Nie przestawaj marzyć – przenieś swoją karierę na wyższy poziom!

Nasze rozwiązania w zakresie technicznej edukacji zawodowej i szkoleń są tworzone przez ludzi dla ludzi. Poznaj historię Mohammeda M., aby dowiedzieć się, jak TÜV Rheinland pomogło mu spełnić jego marzenie.

Referencje dotyczace ksztalcenia i szkolenia technicznego i zawodowego wystawiane przez Akademie TÜV RheinlandReferencje dotyczace ksztalcenia i szkolenia technicznego i zawodowego wystawiane przez Akademie TÜV Rheinland

„Samochody fascynują mnie od czasów dzieciństwa, a praca związana z ich produkcją zawsze była moim marzeniem. Dla dziecka z niezbyt dobrze sytuowanej rodziny w Indiach to marzenie nie było łatwe do zrealizowania. Jednak los był dla mnie przychylny. Dowiedziałem się o finansowanym programie szkoleniowym w TÜV Rheinland Academy, gdzie mogłem rozpocząć szkolenie zawodowe jako specjalista ds. mechatroniki. Szkolenie nie było nudne i koncentrowało się na bardzo praktycznych zagadnieniach. Ćwiczyliśmy na najnowszym sprzęcie technicznym, dzięki czemu od samego początku mojej pierwszej pracy byłem dobrze przygotowany. Bez tego gruntownego, ukierunkowanego na przemysł szkolenia z pewnością nie pracowałbym dziś dla jednego z największych producentów samochodów.”


Mohammed M., specjalista ds. mechatroniki