Szkolenia ISO 50001 w TÜV Rheinland

Szkolenia ISO 50001

ISO 50001 – system zarządzania energią

Zarządzanie zużyciem energii staje się koniecznością dla coraz większej liczby firm i instytucji. Rosnące ceny energii wpływają bowiem niekorzystnie na rentowność i konkurencyjność przedsiębiorstw. Z tego też powodu firmy decydują się na wdrożenie systemu zarządzania energią, zgodnego z normą ISO 50001, zyskując tym samym możliwość uporządkowania i pełnej kontroli kosztów. ISO 50001 wskazuje organizacjom, jak tworzyć procesy niezbędne do poprawy wykorzystywania energii w zakresie ich działalności. Propaguje też ideę systematycznego nią zarządzania, która prowadzi do obniżenia zarówno kosztów, jak i emisji gazów cieplarnianych. Norma ta umożliwia organizacji opracowanie i wdrożenie zasad oraz celów, z uwzględnieniem wymogów prawnych w kluczowych kwestiach energetycznych. Ma zastosowanie do wszystkich typów i rozmiarów organizacji, które pragną w sposób systemowy zarządzać swoimi aspektami energetycznymi.

Do kogo skierowane są szkolenia ISO 50001?

Szkolenia ISO 50001 adresowane są do pracowników i osób prywatnych pragnących zdobyć nową wiedzę lub kwalifikacje. Będą to więc osoby zainteresowane tematyką efektywnego zarządzania energią, członkowie zespołów wdrożeniowych i roboczych odpowiedzialnych za wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie systemu, audytorzy i pełnomocnicy. Kursy ISO 50001 pomogą zrozumieć, jak obniżyć koszty energii i jak dzięki systemowi zarządzania energią zredukować wpływ na środowisko.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Oferujemy następujące szkolenia ISO 50001:

Zobacz opinie o naszych szkoleniach ISO 50001

 • Audytor wewnętrzny systemu zarządzania energią ISO 50001

  "Szkolenie w jasny i czytelny sposób obrazuje istotę systemu zarządzania energią zgodnie z normą ISO 50001. Ćwiczenia praktyczne dają bardziej rzeczywisty obraz niż wyłącznie część teoretyczna."


  Martyna Grempka, Mahle Sp. z o.o.
  Uczestniczka szkolenia Audytor wewnętrzny systemu zarządzania energią ISO 50001

Terminarze i cenniki szkoleń

PDF
Terminarz systemów zarządzania I półrocze 2024
PDF
Terminarz szkoleń technicznych I półrocze 2024
PDF
Terminarz szkoleń z badań nieniszczących 2024
PDF
Cennik w euro szkoleń i egzaminów z badań nieniszczących 2024

Produkty: 4

 1. Audytor wewnętrzny systemu zarządzania energią ISO 50001. Live online

  Szkolenie realizowane jest w formie webinarowej (Live Online Training) – „na żywo” za pośrednictwem łącza internetowego.
 2. System zarządzania energią – podstawy ISO 50001. Live online

  Szkolenie realizowane jest w formie webinarowej (Live Online Training) – „na żywo” za pośrednictwem łącza internetowego.
 3. System zarządzania energią - podstawy ISO 50001

  Szkolenie realizowane jest w formie tradycyjnej w sali wykładowej.
 4. Audytor wewnętrzny systemu zarządzania energią ISO 50001

  Szkolenie realizowane jest w formie tradycyjnej w sali wykładowej.
na stronę