Cyfrowe rozwiazania edukacyjne TÜV RheinlandCyfrowe rozwiazania edukacyjne TÜV Rheinland

Digital Learning

Świadczymy usługi w zakresie cyfrowych rozwiązań edukacyjnych

Jesteśmy pasjonatami zrównoważonego przekazywania kompetencji technicznych. Mając to na uwadze, Akademia TÜV Rheinland jest Państwa partnerem w zakresie projektowania, rozwoju i wdrażania cyfrowych rozwiązań edukacyjnych. Od szkoleń XR i blended learning do wirtualnych klas i poważnych gier, łączymy wiedzę dydaktyczną, techniczną i specjalistyczną w celu dalszego szkolenia pracowników w zakresie kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy. Nasze cyfrowe rozwiązania edukacyjne, standardowe lub dostosowane do potrzeb klienta, stanowią doskonałe połączenie interaktywnych metod nauczania.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Nasze formaty cyfrowe

Cyfrowe metody nauczania TÜV RheinlandCyfrowe metody nauczania TÜV Rheinland

Jest to jeden z trendów w nauczaniu cyfrowym, który łączy treści edukacyjne z elementami rozrywkowymi, przypominającymi gry. Poważne gry zwiększają ciekawość i uwagę użytkowników, a nawet "suche" tematy są przyswajane niemal automatycznie. Samoafirmacja uzyskana dzięki osiągnięciom w nauce zwiększa chęć zastosowania nowych umiejętności w codziennej pracy.

Gry edukacyjne TÜV RheinlandGry edukacyjne TÜV Rheinland

Szkolenie w wirtualnej klasie to seminarium lub kurs szkoleniowy odbywający się w całości online. Dzięki temu uczestnictwo nie jest związane ze stałą lokalizacją, ale nadal oferuje wszystkie zalety bezpośredniej, indywidualnej komunikacji. Możesz zadawać pytania bezpośrednio trenerowi lub ekspertom, pracować nad interaktywnymi zadaniami razem z innymi uczestnikami, a nawet przystąpić do egzaminu online, aby uzyskać własny certyfikat. Wirtualne klasy to doskonała alternatywa dla naszych kursów stacjonarnych.

Szkolenia w wirtualnych klasach prowadzone przez TÜV RheinlandSzkolenia w wirtualnych klasach prowadzone przez TÜV Rheinland

W naszych multimedialnych tutorialach– lub Web Based Training– przygotowujemy dla Państwa firmy kompleksowe cyfrowe treści edukacyjne, obejmujące konkretne obszary tematyczne. Aby dostarczyć pracownikom wiedzę najwyższej jakości, koncepcje szkoleniowe mogą być współtworzone i testowane przez ekspertów TÜV Rheinland. Treści są opracowywane zgodnie z najnowszymi standardami SCORM, a nasi programiści pomogą Państwu szybko zintegrować je z systemem zarządzania nauczaniem. Dzięki naszym najnowocześniejszym narzędziom autorskim, zawsze mają Państwo możliwość samodzielnego aktualizowania treści samouczków.

Szkolenia internetowe TÜV RheinlandSzkolenia internetowe TÜV Rheinland

Szkolenie z wykorzystaniem technologii XR jest teraz rzeczywistością! Dostarczamy wciągające treści w postaci przyjaznego dla początkujących, holistycznego cyfrowego rozwiązania edukacyjnego, które jest gotowe do użycia. Nie są wymagane skomplikowane instalacje ani niezliczone dodatkowe urządzenia.

Wystarczy założyć gogle VR/AR lub wyjąć tablet i już jesteś gotowy do pracy – z ekscytującymi scenariuszami rozwoju kompetencji.

Szkolenia XR prowadzone przez Akademie TÜV RheinlandSzkolenia XR prowadzone przez Akademie TÜV Rheinland

Egzaminy online są cyfrową formą oceny. Za pomocą narzędzia online można bezpiecznie i niezależnie zdawać egzaminy certyfikacyjne online z dowolnego miejsca. W wyznaczonym dniu i godzinie kandydat łączy się za pomocą laptopa lub komputera z osobą nadzorującą przebieg egzaminu, która zdalnie nadzoruje jego przebieg podczas wykonywania zadań egzaminacyjnych. Do przeprowadzenia takiej formy oceny wymagane jest połączenie z Internetem, kamera, mikrofon oraz zamknięte pomieszczenie.

Ocena online TÜV RheinlandOcena online TÜV Rheinland

Filmy szkoleniowe są doskonałym sposobem na przekazywanie skoncentrowanej wiedzy w krótkich sekwencjach. Narrator objaśnia treści nauczania cyfrowego, a w tle wyświetlane są ilustracje lub grafiki. Ponieważ większość z nas posiada smartfony, wideolearning jest obecnie najbardziej mobilną formą szkolenia.

Nauka przez wideo TÜV RheinlandNauka przez wideo TÜV Rheinland

Określenie "blended learning" obejmuje wszystkie formy metod nauczania, które opierają się na odpowiednim pod względem dydaktycznym połączeniu tradycyjnych lekcji w klasie z nowoczesnymi formami nauczania cyfrowego. Rozwiązania blended learning łączą skuteczność i elastyczność cyfrowych metod nauczania i uczenia się z aspektami społecznymi szkoleń bezpośrednich, a także praktyczną nauką czynności lub symulacją scenariuszy, np. za pomocą wirtualnej rzeczywistości.

Blended learning - TÜV RheinlandBlended learning - TÜV Rheinland

"Learning journey" to dostosowana do potrzeb koncepcja cyfrowego doświadczenia edukacyjnego opartego na awatarach, która jest często przydatna w firmach zatrudniających zróżnicowanych pracowników. Podróże edukacyjne wspierają rozwój spójnej i zorientowanej na grupy docelowe strategii cyfrowego uczenia się, która nie tylko zwiększa wiedzę i umiejętności pracowników, ale także wzmacnia identyfikację korporacyjną i jest fantastycznym wsparciem w realizacji Twojej strategii.

Podroz edukacyjna TÜV RheinlandPodroz edukacyjna TÜV Rheinland

Czy masz pytania dotyczące naszych cyfrowych metod nauczania?

Indywidualne doradztwo w zakresie nauczania cyfrowego dla potrzeb szkoleniowych

Indywidualne tematy wymagają indywidualnych rozwiązań. Dlatego nasi konsultanci ds. nauczania i kierownicy projektów współpracują z Twoim działem specjalistycznym, aby opracować ukierunkowaną koncepcję kształcenia cyfrowego i od samego początku wspierać Cię w jej realizacji: po pierwsze, pomagamy Ci przełożyć cele biznesowe na konkretne strategie nauczania. Następnie nasi eksperci współpracują z Twoim działem specjalistycznym, aby zaprojektować, zrealizować i wdrożyć cyfrowe usługi edukacyjne. Dostosowując się do grupy docelowej i celów aplikacji, powstają rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, które na przykład w zabawny sposób przyciągają uwagę, przekazują wiedzę linearną w formie szkoleń internetowych lub umożliwiają wciągające doświadczenia edukacyjne dzięki technologiom rzeczywistości rozszerzonej lub wirtualnej.

Nasze standaryzowane rozwiązania w zakresie nauczania cyfrowego

Tematy takie jak ochrona danych czy bezpieczeństwo i higiena pracy są częścią obowiązków przedsiębiorcy i dotyczą każdej firmy. Oferujemy Państwu szerokie portfolio szkoleń w zakresie takich ogólnych umiejętności. Korzyść: nasze standardowe programy nauczania cyfrowego zostały opracowane przez ekspertów TÜV Rheinland zgodnie z wymogami prawnymi i są gotowe do użycia w formatach zgodnych z wymogami rynku i aktualnych.

Od zobowiązań biznesowych po najnowszą strategię digitalizacji – mamy dla Państwa odpowiednie treści nauczania cyfrowego. Poniżej znajduje się przegląd tematów, które oferujemy w różnych krajach:

Cyfrowe portfolio edukacyjne Akademii TÜV RheinlandCyfrowe portfolio edukacyjne Akademii TÜV Rheinland

Jesteś zainteresowany doradztwem w zakresie nauczania cyfrowego? Możemy opowiedzieć Ci o naszych rozwiązaniach standardowych i dostosowanych do Twoich potrzeb.

Zalety kształcenia cyfrowego

Ludzie pamiętają tylko 10% tego, co czytają, ale rozumiemy 90% wszystkiego, co aktywnie stosujemy lub pomagamy kształtować. Cyfrowe rozwiązania edukacyjne Akademii TÜV Rheinland zwiększają efektywność uczenia się przy wysokim stopniu samomotywacji. Rozwiązania cyfrowe pomagają radzić sobie z nowymi tematami i promują aktywną ciekawość w "chronionej" przestrzeni, dzięki czemu można naprawdę uczyć się na własnych błędach. W międzyczasie użytkownik otrzymuje natychmiastową informację zwrotną na temat swoich działań, co prowadzi do samonapędzającego się sukcesu.

Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę specjalistyczną, ale masz napięty grafik lub nie chcesz podróżować? W takim razie nasze oferty szkoleń online są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Z pomocą naszej oferty szkoleń online, takich jak wirtualne klasy czy e-learning, możesz wygodnie i łatwo poszerzyć swoją wiedzę specjalistyczną z dowolnego miejsca i w ten sposób zakwalifikować się do nowych, ekscytujących wyzwań zawodowych. W przypadku wielu szkoleń prowadzonych w wirtualnej klasie można również przystąpić do egzaminu online – z funkcją proctoringu online – i uzyskać certyfikat. Nasze uznane kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie oznaczają, że jesteś optymalnie przygotowany do wyzwań codziennego życia zawodowego.

Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z cyfrowych rozwiązań edukacyjnych. Nasz film wyjaśnia, jak skuteczna jest nauka online w wirtualnej klasie.

Referencje naszych rozwiązań w zakresie nauczania cyfrowego

Referencje cyfrowych rozwiazan edukacyjnych Akademii TÜV Rheinland
Utrzymanie ogromnej koparki kołowej, symulacja rozmów z klientami w dziale sprzedaży lub szkolenie w zakresie zgodności w firmie za pomocą gry? Zapoznaj się z kilkoma fascynującymi spojrzeniami na nasze projekty efektywnego wykorzystania cyfrowych rozwiązań edukacyjnych.