Szkolenia ISO 22301 w TÜV Rheinland

Szkolenia ISO 22301

ISO 22301 – system zarządzania ciągłością działania

ISO 22301 – Systemy zarządzania ciągłością działania (Security and resilience – Business continuity management systems – Requirements) to norma dotycząca systemu zarządzania, opublikowana przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, która zastępuje po części wykorzystywany dotychczas przez organizacje standard brytyjski BS 25999.

Założeniem tej normy jest przygotowanie organizacji na potencjalne kryzysy i minimalizowanie skutków zakłóceń. System zarządzania ciągłością działania biznesu, w skrócie BCMS, to system zarządzania, który łączy w sobie powiązane ze sobą metody, procedury i zasady mające na celu zapewnienie ciągłości działania krytycznych procesów biznesowych w przypadku wystąpienia szkód lub sytuacji awaryjnych oraz ich ciągły rozwój i doskonalenie.

Każda organizacja może wdrożyć zarządzanie ciągłością działania (BCMS) w oparciu o wymagania normy ISO 2230 i przejść formalny proces oceny, dzięki któremu może uzyskać akredytowaną certyfikację na zgodność z tym standardem.

Kontakt

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.
ul. Wolności
347
41-800
Zabrze

Oferujemy następujące szkolenia ISO 22301:

Terminarze i cenniki szkoleń

PDF
Terminarz systemów zarządzania – Wakacyjna Akademia Szkoleń 2024
PDF
Terminarz szkoleń technicznych 2024
PDF
Terminarz szkoleń z badań nieniszczących 2024
PDF
Cennik w euro szkoleń i egzaminów z badań nieniszczących 2024

Produkty: 2

  1. System zarządzania ciągłością działania – podstawy i wdrożenie ISO 22301. Live online.

    Szkolenie realizowane jest w formie webinarowej (Live Online Training) – „na żywo” za pośrednictwem łącza internetowego.
  2. Audytor wewnętrzny systemu zarządzania ciągłością działania ISO 22301.Live online.

    Szkolenie realizowane jest w formie webinarowej (Live Online Training) – „na żywo” za pośrednictwem łącza internetowego.
na stronę